Samen films kijken met inhoud: laat je inspireren en aan het denken zetten door twee indrukwekkende documentaires over actuele maatschappelijke thema’s – kunstmatige intelligentie en klimaatverandering.
📅 5 juni – The Thinking Game
Ga mee naar het hart van DeepMind, het toonaangevende AI-lab in Londen. In deze documentaire volgen we oprichter Demis Hassabis en zijn team tijdens hun zoektocht naar kunstmatige algemene intelligentie (AGI). Van doorbraken als AlphaFold tot tegenslagen en ethische dilemma’s – deze film geeft een uniek kijkje in de toekomst van technologie.
📅 19 juni – Thank You for the Rain
Wat begon als een persoonlijk videodagboek van de Keniaanse boer Kisilu, groeide uit tot een krachtige documentaire over klimaatverandering. We volgen zijn transformatie van familieman tot internationale klimaatactivist, in een verhaal dat raakt en verbindt.
Tijd: 20:00 uur
Locatie: Siza De Buitenplaats, Marasingel 19, Arnhem
De filmavonden zijn gratis. Laat je even weten of je komt? Aanmelden kan via info@hemelsbreed.info – dan zorgen wij voor voldoende versnaperingen.
Kom kijken, denk mee, praat na.
Na afloop nemen we de tijd voor een open nagesprek met ruimte om te delen wat de film met je deed.